YENİ     ·       +90 (232) 743 55 43

NELER VAR?

UYGUN AKADEMİ'DE SİZİN İÇİN NELER VAR?

KONU ANLATIMLARI

Uygun Akademiye ilk girdiğinizde sayfanızda çıkan “dersler” bölümünden etkileşime geçeceğiniz branşı seçtikten sonra zaten sistem sizi hedefinize yönlendiriyor.

UYGULAMALAR

Öğrencinin çok yönlü düşünmesini hedef alan Uygun Akademi, özellikle “Uygulamalar” bölümündeki çeşitliliğiyle adeta bu hedefe hizmet etmektedir.

DOĞAL AFETLER

Doğa olayları canlılara ve cansızlara zarar verdiğinde doğal afet dönüşür. Bir Doğal Afet ülkesi olmamızdan dolayı "Doğal Afetleri" br ders gibi işlemek Uygun akademi'nin sorumluluğudur.

TESTLER

Uygun Akademide öğrencinin kendini değerlendireceği, gelişimini gözlemleyeceği birçok test türü bulunmaktadır.

DENEYLER

Yaparak, yaşayarak öğrenme kalıcı öğrenmenin temelidir. Uygun Akademi için hazırlanan deneyler kazanımlara paraleldir. Deney malzemeleri kolay bulunan malzemelerden seçilmiştir.

SINIF TAHTASI

Konu anlatımını, uygulamaları ziyaret ettikten sonra öğretmenimiz dersin son 10-15 dakikası konuyla ilgili soruları tahtaya yansıtılabilir ve öğrencilerden soruların yanıtlarını yazmalarını isteyebilir.

ÖDEVLER

Ödev olarak sisteme atandığında öğretmenin hangi öğrencinin yaptığını göreceği Etkileşimli Ödevler ve yazdırılıp çıkış alınarak öğrenciye dağıtılabilecek Yazdırılabilir Ödevlerden oluşur.

BİLİM SANAT VE ZEKA OYUNLARI

Uygun Akademi ailesi olarak üstün yetenekli/zekâlı öğrencilerimiz için interaktif eğitim ortamında bir ilki gerçekleştirmenin, haklı gururunu yaşıyoruz.

ANİMASYONLAR

Uygun Akademi'de her konu ile ilgili birçok animasyon kullanılmıştır. Kullanılan animasyonlar öğrenilecek içeriğin niteliğine uygun olarak hazırlanmıştır.

TEST VE SINAV MODÜLÜ

Öğretmenin öğrencilerinin durumunu göreceği, gelişimlerini takip edeceği ve öğretim değerlendirme testlerini ve Tüm Dersler Sınıf sınavını öğrencisine atayabilir.

BELİRLİ GÜN VE HAFTALAR

Ülkemizde ve tüm dünyada kutlanan; ulusal, evrensel değerleri öğrenmemize öncülük eden Belirli Günler ve Haftalar, Uygun Akademi tarafından özel bir bölüm açmayı hak ediyordu.

ÖĞRENCİ MESAJ BİLDİRİMLERİ

Mesajlar; zamanına ve kişilere göre sıralama ve filtreleme yapılabilir.
Öğrenci sınıf arkadaşları, sınıf öğretmeni ve branş öğretmeni ve velisine mesaj gönderebilir.

ÖĞRETMEN MESAJ BİLDİRİMLERİ

Mesajlar; zamanına ve kişilere göre sıralama ve filtreleme yapılabilir.Öğretmen aynı okuldaki öğretmenlere, sınıfındaki öğrencilere, öğrencilerinin velilerine ve okul yöneticisine mesaj gönderebilir.

VELİ MESAJ BİLDİRİMLERİ

Mesajlar; zamanına ve kişilere göre sıralama ve filtreleme yapılabilir.
Veli öğrencisine, çocuğunun sınıf öğretmeni ve branş öğretmenine mesaj gönderebilir.

YÖNETİCİ MESAJ BİLDİRİMLERİ

Mesajlar; zamanına ve kişilere göre sıralama ve filtreleme yapılabilir. Okul yöneticisi, aynı okuldaki öğrencilere, sınıf öğretmenlerine, branş öğretmenlerine ve velilere mesaj gönderebilir.

ÖĞRETMEN AYRINTILI RAPORLAMA

Öğretmenler öğrencilerinin durumunu görüp onları değerlendirebilir. Bu raporlarla kendinizin, sınıfınızın ve öğrencilerinizin katılım ve performansını görüntüleyebilirsiniz.

ÇİZGİ FİLMLER

Dersleri eğlenceli hale getirdik. Çocuğun öğrenmesinde ve bilgileri somutlaştırmasında önemli bir etkiye sahip olan çizgi filmlerle Uygun Akademi sizlerle...

ÖĞRENCİ AYRINTILI RAPORLAMA

Uygun Akademi her kullanıcıya özel farklı raporlar sunmaktadır. Bu raporlar; son kullanılan materyaller, ders bazlı, materyal bazlı, katılım bazlı, sınav bazlı, kazanım bazlı raporlar ve transkripttir.

VELİ AYRINTILI RAPORLAMA

Uygun Akademi her kullanıcıya özel farklı raporlar sunmaktadır. Veliler çocuklarının durumunu görüp karşılaştırmalı olarak, gelişimlerini izleyebilirler.

YÖNETİCİ AYRINTILI RAPORLAMA

Uygun Akademi her kullanıcıya özel farklı raporlar sunmaktadır. Yöneticiler ise okullarının ve sınıflarının durumunu bu raporlarla değerlendirebilirler.

YÖNETİCİ SINAV ATAMA

Yönetici okulundaki tüm sınıflara, okul deneme sınavı atayabiliyor. Türkiye Geneli sınavlarla da okulunun il, ilçe sıralamalarını takip edebilir.

UYGUN AKADEMİ

Size daha iyi eğitim verebilmek için buradayız! Sizlerin katkısı, çocuğa olan sevgimiz devam ettiği sürece en iyilerini üretmeye yönelik gayretimiz devam edecektir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!

GÖNDER