Uygun Akademi

Hakkımızda

Uygun Akademi 18 yıllık Sadık Uygun Yayınları tecrübesinin bir ürünüdür.


Uygun Akademi olarak varlığımızın nedeni; evrensel boyutta bilgi üretmek, bilimin sınırlarını ilerletmek, çağdaş, bilimsel, eleştirel, aydın ve yaratıcı düşünebilen insanlar yetiştirmektir.

Her bireyin eğitim alma hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu düşünceyle öğrencilerimizin nerde eğitim almak istiyorlarsa o yerlere girmesini sağlayacak eğitim araçları üretiyoruz. Bunu yaparken yanında öğreteni olmayan birini düşünerek kendi kendine öğreten, Milli Eğitim Temel Kanunu hükümlerine birebir uyumlu kaynaklar hazırlıyoruz.

Uygun Akademi bilimsel, çağdaş, yaratıcı ve teknolojiyi yakından takip eden ve Ar‐Ge çalışmaları ile teknoloji üreten bir firma modelini benimsemektedir. Bütün ürünlerinde mükemmelliğin ölçüsü uluslararası düzeydir.
Uygun Akademi, alanlarındaki en iyi uzmanlarla çalışmaya devam ederek, Türkiye’deki en kaliteli ve en güvenilir eğitim teknolojileri geliştiren firma olarak yanınızda olmayı amaçlar.

Uygun Akademi bir Sadık Uygun markasıdır.


Size daha iyi interaktif eğitim yayıncılık eğitim hizmeti verebilmek için buradayız. Sizlerin katkısı, çocuğa olan sevgimiz devam ettiği sürece en iyilerini üretmeye yönelik gayretimiz devam edecektir.