Uygun Akademi

Online Deneme Sınavı

PAKET İÇERİK DETAYI

SADIK UYGUN ONLINE DENEME SINAVLARI HAKKINDA

Online deneme sınavlarımız artık UYGUN AKADEMİ’de. Deneme sınavı tarihlerimiz ek-1’dedir.Deneme sınavlarımızın uygulanacağı saatler okullara göre belirlenip saati geldiğinde kaydı oluşturulmuş öğrenciler sınava girebileceklerdir. Bunun için sınava girecek öğrencilerinizin bütün bilgilerini size göndereceğimiz excele doldurup son başvuru tarihi öncesinden bize iletmeniz gerekecektir.

UYGUN AKADEMİ ONLINE DENEME SINAVLARI HAKKINDA

İlk denememiz 8. Sınıflara yönelik olup 25 Aralık’ta  gerçekleşecektir.

(Bunun için kayıtların son başvuru tarihinde alınması gerekecektir.) 1. sınıflara yönelik 2 adet, 2,3 ve 4. sınıflara yönelik 4 adet, 5,6. sınıflara yönelik 6 adet, 7. sınıflara yönelik 8 adet, 8. sınıflara yönelik 25 Aralık’taki sınavla birlikte 14 adet sınav uygulanacaktır.

Online deneme sınavlarımıza katılmak isteyenler kaydını oluşturduğunda online eğitimimizde mevcut olan bütün materyallerden yararlanabileceklerdir.

Deneme sınavlarımıza sınıf olarak üye olacağınız için dilerseniz Canlı Yayın özelliğimizden de yararlanabileceksiniz. Derslerinizi kesintisiz bir şekilde yapabileceksiniz.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR:

Sınava girecek okul, öğrenci bilgilerini ve oluşturulacak sınav saatlerini deneme sınavından en az 7 gün önce ekibimize 0505-997 1766 / 0552-238 2957 nolu whatsapp hatlarımıza mutlaka iletmelidir. (7 gün öncesinde tarafımıza gönderilmeyen kayıtlar sınava katılamayacaktır.)